ŠIROKÁ 74

ČESKÝ KRUMLOV

SOUČÁSTI HISTORIC HOTELU

ROMANTICK

+420 720 935 988

 

VÁNOČNÍ

..............

VEČÍRKY

&

soukromé akce

v Českém Krumlově

 

 

IMPOZANTNÍ PROSTOR

provoněný historií, vhodný pro pompézní slavnost i neformální posezení. V sousedctví Egon Schiele art centrum a Krumlovský zámek.

 

Do vnitřní části restaurace lze pohodlně usadit až 60 hostů. Celková kapacita i s dvorkem ve vnitrobloku je 80 lidí. Restaurace je pomyslněna rozdělena do tří bloků - které lze rozdělit do částí pro zábavu, jídlo a podobně.

Na dvorku hoří oheň který ohřeje i přilehlé stolky k sezení

a popíjení venku.  

NAŠIM HOSTŮM

U NÁS

CHUTNÁ 

 

Pivo a maso milujeme. Vyjma specifických steakových mas a mnoha druhů řízků, jak klasických tak i méně,  na našem lístku vždy najdete minimálně jednu rybu a dvě jídla vegetariánská.

Pro váš večírek může připravit jídla ala carte pro každého hosta co si sám vybere, raut nebo naše velmi oblíbene sdílené jídlo - kdy je na velkých sdílených mísách servírováno v několika chodech to nejleší co naše restaurace nabízí. Na čepu na vás čekají rozmanité druhy piv známých osvědčených značek nebo z produkce malých pivovarníků.  

3 unikátní prostory našich restaurací pro vás v době předvánoční připravili nabídku vánočních večírků a soukromých partys ušitých přímo na míru. Budeme vám servírovat dobré jídlo, rozlévat skvělé pití

a postaráme se o vaši zábavu.

 

Připravíme vám večírek přesně podle vašeho gusta. 

 

 

ZÁBAVA

ZPESTŘETE SVŮJ VEČÍREK

 

ŽÍVÁ HUDBA 

SOMELIÉR A DEGUSTACE VÍNA

PIVNÍ DEGUSTACE SE SLÁDKEM Z MALÉHO PIVOVARU

NÁVŠTĚVA Z LIHOVARU 

FOTOATELIÉR

...

 

 

V pořádání večírků jsme zatím nováčci, ale uděláme maximum abyste se u nás dobře bavili. Dané služby jsou jen základním výčtem, při přípravě zábavy se vámi rádi necháme inspirovat.

 

Každou akci připravujeme individuálně podle vašich představ. 

František 

Starý dům, nová restaurace kapacita 20-80 míst

Malá milá rodinná restaurace

kapacita max. 25 míst

Pivoňka malá rodinná restaurace, s 25 místy k sezení uvnitř restaurace. Světlý interiér s 3 pípami na kterých čepujeme piva z malých pivovarů a kuchyní specializující se na řízky. Pivoňka se nachazí približne 1km od historického centra Českého Krumlova v poloze s jednoduchým parkováním. 

 

Třeboňská svěží restaurace

kapacita 10-35 míst

Svěží prosvětlený interiér restaurace Kopretina v Třeboni. Skvělé parkování, řízková kuchyně, neřízkové speciality, plzeňské nebo žumberské pivo. 

Pomůžeme vám najít ideální prostor, poskládat zajímavé menu, přichystáme sváteční tabuli, zapálíme svíčky a budeme se o vás starat. 

 

František

+420 728 079 875

odešlete nezávznou poptávku

* do základních informací prosím uveďte: / datum konání / počet hostů / vámi vybraný prostor